Korte opbergpinnen van 22 cm voor het opbergen van olympische halterschijven aan een ATX rack of rig. Met rubberen bumper om te beschermen tegen beschadigingen.
Handige compacte opbergpinnen voor 50 mm halterschijven
De korte ATX Weight Plate Pins 22 cm zijn ontworpen voor het opbergen van 50 mm halterschijven aan ATX racks en rigs uit de 600, 700 en 800 series. Deze korte opbergpinnen hebben een bruikbare lengte van circa 22,5 cm en zijn daarmee het beste geschikt voor het opbergen van change plates en andere lichte gewichten. De opbergpinnen kunnen op de gewenste hoogte aan het rack bevestigd worden zodat de halterschijven binnen handbereik zijn. De opbergpinnen zijn voorzien van een rubberen bumper die zowel het rack als de halterschijven beschermt tegen beschadigingen.
Er is ook een langere variant beschikbaar met een bruikbare lengte van circa 32,5 cm.
Kenmerken:
Voor het ruimtebesparend opbergen van halterschijven aan een rack of rig
Korte uitvoering met circa 22,5 cm bruikbare lengte
Geschikt voor alle olympische 50 mm halterschijven
Hoogwaardig mat verchroomd en belastbaar tot 200 kg per stuk
Met rubberen bumper om het rack en de halterschijven te beschermen
De 20 mm dikke bevestigingsbout past in de 21 mm gaten van het rack
Geschikt voor ATX racks en rigs uit de 600, 700 en 800 series
Prijs per paar
Dit accessoire is geschikt voor racks met 60 x 60 mm tot 80 x 80 mm staanders, met gaten voor 20 mm pinnen.
Tag je foto's op Instagram met #atxbarbellclub en word lid van de club. De beste foto's worden gedeeld in onze fotogalerij en op onze social media kanalen.