JavaScript lijkt uitgeschakeld te zijn in jouw browser. Zet Javascript aan in je browser voor de beste ervaring op onze site.
Let op: het is erg druk, hou rekening met circa 2 tot 3 werkdagen vertraging. Meer informatie
Let op: 2-3 werkdagen vertraging. Lees meer
Gratis verzending in Nederland vanaf € 2.500,-
Onze retourtermijn is verlengd tot 30 dagen
Kopersbescherming en 3 jaar garantie op onze gecertificeerde equipment
Let op: voorraadtekorten en lange levertijden door de Rode Zee-crisis. Lees meer
Langere levertijden door Rode Zee-crisis
Onze CHD dumbbells zijn van professionele studiokwaliteit die aan de hoogste eisen voldoen. De bewezen, compacte bouwwijze maakt een optimale en veilige handling mogelijk.
De dumbbells worden uit losse halterschijven op een massief stalen greep gemonteerd. Stalen eindplaten met rubberen coating, die met 14 mm dikke bouten op de stalen greep geschroeft worden, verzekeren de halterschijven. De bouten zijn met een borgmiddel tegen lostrillen beveiligd. De gemonteerde dumbbell is dan vast bevestigd en kan niet meer uit elkaar worden gehaald.
De dumbbells worden volledig gemonteerd opgeleverd.
Let op: alle CHD dumbbells worden individueel door onze medewerkers geassembleerd. Hierdoor kan de verwerkingstijd van dit artikel oplopen tot circa 5 tot 10 werkdagen en is het omruilen en retourneren van deze speciale producties uitgesloten.
Tag je foto's op Instagram met #atxbarbellclub en word lid van de club. De beste foto's worden gedeeld in onze fotogalerij en op onze social media kanalen.
of