Professionele halterstang van ATX, gemaakt van sterk, elastisch veerstaal met een hoogwaardige zwart-oxide coating. Met duurzame lagering en fijne knurling.
Originele ATX® Black Mamba Power Bar van elastisch veerstaal
ATX biedt hoge kwaliteit, getest en bewezen trainingsmateriaal voor professioneel gebruik.
De halterstangen van ATX zijn geschikt voor powerliften, gewichtheffen en functional fitness. De ATX halterstangen zijn gemaakt van 206.000 psi sterk veerstaal dat de beste halterstangen ter wereld evenaart. Deze halterstangen kunnen dankzij de hoge kwaliteit van de staallegering de meest extreme eisen weerstaan en voldoen daarmee aan de hoogste normen.
De ATX Black Mamba Power Bar is een zeer nauwkeurige halterstang, gemaakt van sterk, elastisch veerstaal met een hoogwaardige afwerking. De sleeves zijn gelagerd met messingbussen, deze zorgen voor een soepele draaiing en zijn daarnaast ontzettend duurzaam. De halterstang en sleeves zijn afgewerkt met een hoge kwaliteit zwart-oxide coating. De medium diepe knurling biedt voldoende grip maar scheurt de huid niet open bij intensieve oefeningen.
Kenmerken:
Gemaakt van zeer sterk en elastisch veerstaal
Speciale chroom-molybdeen legering met 206.000 psi (getest!)
Zwaar belastbaar tot maar liefst 700 kg
20 kg eigengewicht met een minimale afwijking
Soepele draailagering met duurzame messingbussen
Medium diepe knurling met Olympische en Powerlifting markeringen
De knurling loopt door tot dicht aan de sleeves voor brede grips
Geen center knurl in het midden van de stang
50 mm diameter sleeves geschikt voor olympische halterschijven
De stang en de sleeves hebben een zwart-oxide coating
De sleeves zijn voorzien van een geribbelde anti-slip finish
Uiteindes hoogwaardig afgesloten met ATX eindkap
Let op: de zwarte sleeves zijn gevoelig voor slijtage van de halterschijven die eroverheen schuiven.
Bankdrukken: 700 kg
Deadliften: 500 kg
Squats: 400 kg
Knurling type
Powerlifting & Olympisch
Knurl markeringen
810 / 910 mm
Center knurl
Nee
Coating stang
Zwart oxide
Coating schijfopname
Zwart oxide
Type schijfopname
Glad (anti-slip)
Diameter schijfopname
50 mm
Lengte schijfopname
42 cm
Lagering
Messingbussen
Sluitingen inbegrepen
Nee
Garantie
3 jaar
#atxbarbellclub
Tag je foto's op Instagram met #atxbarbellclub en word lid van de club. De beste foto's worden gedeeld in onze fotogalerij en op onze social media kanalen.
Bij krachtsport is een halterstang natuurlijk onmisbaar. De belangrijkste oefeningen worden allemaal uitgevoerd met een halterstang. Welke is het beste voor jou?