Details
Dit toestel uit de ATX serie vervangt de Barbarian Multi Bench PRO (art.nr. BB-9064-MB)
Professionele verstelbare trainingsbank met geïntegreerde voetsteunen
De ATX Multi Bench MBX-770 is uitermate geschikt voor professionele toepassingen in sportscholen. Deze professionele trainingsbank is extreem zwaar uitgevoerd en is belastbaar tot maar liefst 450 kg. De zitting en rugleuning zijn verstelbaar waardoor de bank geschikt is voor decline, vlakke en incline oefeningen. De geïntegreerde voetsteunen aan de voorkant van de bank maken het mogelijk om de voeten vast te klemmen bij oefeningen zoals negatief bankdrukken. De voetsteunen zijn met twee bouten gemonteerd en kunnen indien gewenst ook weggelaten worden. Deze trainingsbank is gecertificeerd naar de Europese veiligheidsnorm EN 20957 I.II.IV Class S en is geschikt voor professionele toepassingen in sportscholen.
Kenmerken:
- Optimale ergonomie en gebruiksgemak, eenvoudig en veilig te hanteren
- De rugleuning is verstelbaar in 10 standen, van -15° negatief tot vlak en 82° rechtop
- De zitting is verstelbaar in 3 standen zodat altijd een goede zitpositie mogelijk is
- Hoogwaardige en comfortabele bekleding met ATX logo
- Met een opklapbare versterkte steunarm voor extra zware belasting in de vlakke positie
- Zeer zwaar belastbaar tot maar liefst 450 kg
- Met geïntegreerde voetsteunen om de voeten bij negatief bankdrukken vast te klemmen
- Met transportwieltjes en handgreep voor snel en eenvoudig verplaatsen
- Met antislip rubbervoeten voor extra stabiliteit en om de vloer te beschermen
- Europees gecertificeerd naar DIN EN 20957 I.II.IV Class S voor professionele toepassingen
Artikelnummer | ATX-MBX-770 |
---|---|
Lengte | 155 cm (120 cm zonder voetsteunen) |
Breedte | 69 cm |
Hoogte | 45 - 124 cm |
Gewicht | 58 kg |
Belastbaarheid | 450 kg |
Verstelbare zitting | 3 standen |
Verstelbare rugleuning | 10 standen |
Afmetingen zitting | 35 x 36 cm |
Afmetingen rugleuning | 80 x 25 cm (totale ligvlak 119 cm) |
Hoogte rugleuning | 45 cm |
Kleur | Mat zwart |
Veiligheidscertificaat | EN 20957 I.II.IV - S |
Klantbeoordelingen
- Super comfortabele en veelzijdige bank
-
Beoordeling Enorm comfortabel trainen met deze bank alsook veelzijdig in standen en super stabiel. Wat mijn mening betreft gewoonweg Top en zekers aan te raden.
Review door Andy (Geplaatst op 17-05-19) - top
-
Beoordeling top bench, staat als een huis en maakt een zeer sterke indruk. de rugleuning en zitting zijn makkelijk te verstellen. ik heb deze gekozen omdat dit het enige Barbarian bankje was met voetsteunen.
Review door Edwin (Geplaatst op 16-11-18) - Robuust maar wel behoorlijk lomp
-
Beoordeling Ik vind hem persoonlijk te lomp, maar eerlijk is eerlijk hij doet zijn werk en is niet kapot te krijgen.
Review door Sonny (Geplaatst op 02-02-18) - Zeer goede en veelzijdige bank
-
Beoordeling Zeer goede bank en ik had er al enkele die ik vanwege wiebelen of instortingsgevaar snel vervangen heb voor Barbarian bankjes, omdat al snel duidelijk was dat deze banken alles kunnen verdragen, snel verplaatst kunnen worden (in het rack uit het rack) en optisch een massieve robuustheid en elegantie uitstralen. Deze PRO bench heeft de toegevoegde waarde dat de negatieve positie voor andere krachtoefeningen gebruikt kan worden (bankdrukken, Frans Presses, vliegende) en sommige van mijn sporters gebruiken ze ook voor sit-ups (de hellingshoek passen we aan door de voet op een stapel 40kg schijven te zetten), zodat ook buiktraining mogelijk is. Al met al is dit waarschijnlijk de beste bank omdat deze het meest veelzijdig is, maar de Barbarian Warrior bench zit dicht in de buurt.
Review door Christian (Geplaatst op 08-12-14)
Plaats een review
Je bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende artikelen:
-
tijdelijk uitverkocht
ATX Adjustable Bench MBX-800
ATX-MBX-800
€ 595,00 -
tijdelijk uitverkocht
ATX Olympic Bench OBM-700
ATX-OBM-700
Normale prijs: € 1.250,00
Aanbiedingsprijs: € 1.225,00
-